Mesaj gönder
tamam
Wuhan Fengfan International Trade Co.,Ltd. 86-27-85615818 info@fengfan.net
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Wuhan Fengfan International Trade Co.,Ltd. şirket Profili

Wuhan Fengfan International Trade Co.,Ltd.
 • İş türü

  Üretici,Aracısı,İthalatçı,İhracatçı

 • Ana Pazar

  Dünya çapında

 • Markalar

  Feng fanı

 • No. Çalışanları

  130~150

 • Yıllık satış

  10000000-12000000

 • Yıl kurulan

  1984

 • İhracat p.c

  70% - 80%

 • 1000

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-27-85615818

Giriş

Wuhan Fengfan Uluslararası Ticaret A.Ş. Wuhan Fengfan Electrochemical Technology Co., Ltd.'nin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur. Wuhan Fengfan Electrochemical Technology Co., Ltd. 1984 yılında kurulmuştur. Elektrokaplama katkı maddelerinin araştırılması, üretimi ve dağıtımına odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir şirkettir.Aynı zamanda Çin Yüzey Mühendisliği Derneği'nin müdür yardımcısı birimi ve Wuhan Yüzey Mühendisliği Derneği'nin müdür birimidir. Ulusal KOBİ Hisse Devir Sistemine kote olup, stok kodu 430221'dir.

 

Elektro kaplama katkı maddesi araştırmacısı, üreticisi ve tedarikçisi olarak Fengfan, uluslararası lider yeşil ürünler yaratmak için özel teknolojilerini ve yabancı teknolojilerini birleştirdi.Bu ürünlerin Çin yüzey bitirme endüstrisi üzerinde büyük etkisi oldu ve Fengfan'ın Çin pazarında yüksek itibar kazanmasına yardımcı oldu.

 

 

Fengfan International aşağıdaki ürün ve hizmetleri sunmaktadır:

galvanik katkı maddeleri

ara ürünler

kimyasallar

Ekipmanlar

İthalat ve ihracat hizmetleri

 

 

Müşterilerimizle daha iyi bir gelecek için iyi hizmetler sunmaya ve kazan-kazan çözümleri yaratmaya adadık!

 

 

Geçmiş

Wuhan Fengfan Elektro Uluslararası Ticaret A.Ş., Ltd, 1984 yılında kurulan ve Çin yüzey bitirme endüstrisinin pazar lideri olan Wuhan Fengfan Elektrokimyasal Technology Co, Ltd'nin% 100 bağlı ortaklığıdır.

Finisaj endüstrisinde 30 yıldan fazla deneyime sahip olan Fengfan Electroplating, dünya lideri ürün gamları geliştirmiştir. Özel ürünleri yüksek verimli, kullanımı kolay ve çevre dostu.

Hizmet

Servisimiz

Numuneleri ücretsiz olarak tedarik edebilir ve müşterilerin ürünlerini kullanırken sorunu çözmesine yardımcı olabiliriz.

Üretim pazarı

Ürünlerimiz Amerika, İngiltere, Meksika, İtalya, Almanya, Mısır, Güney Afrika, Peru, Vietnam, Tayland, Endonezya, Malezya, Pakistan ve benzeri ülkelere ihraç edilmektedir ve yüksek itibar kazanmıştır.